تا چند ماه پیش فکر میکردم باید بمیرم و نمی تونم این زندگی رو ادامه بدم اما امروز از هر روزی دیگه ای که تو زندگیم بوده امیدوارم ترم به اینده!

دلم میخواد سال های طولانی زندگی کنم هیچ چیز برام بی معنی نیست شاید ظاهرم شاد نباشه ولی از درون خوشحالم

کلی برنامه ریختم برای زندگیم که انجامشون میدم 

فراموش نکردم که چقدر بی رحمی و ظلم شد در حقم ولی ازشون گذشتم از هیچ کس و هیچ چیز نفرت ندارم همه چی پاک شده 

با مریضی که دارم کنار اومدم حالم بهتر شده و تازه یادگرفتم چطوری باید دردش رو تحمل کنم وباهاش زندگی کنم چون هیچ راه فراری ندارم و تا اخر عمرم باهامه. حال جسمی خیلی خوبی دارم  

فهمیدم زندگی و وضعیتی که دارم خیلی خوبه و به خاطر سخی هایی که میکشیدم نمی تونستم خوبی هاش رو ببینم و قدردان باشم

فکر کنم مسئولیت پذیر شدم یاد گرفتم مسئولیت به دنیا اومدنم و هر اتفاقی که تو زندگیم پیش میاد و به من مربوط میشه رو بپذیرم به جای اینکه فرار کنم

یاد گرفتم هیچ کسی مقصر وضعیت من در هرحالتی نیست به جزء خودم

فهمیدم که نباید حتی اگه ادم سالم و بی دردی رو دیدم دلم بخواد سالم باشم چون حق ندارم به خودم و زندگیم و موقعیتم توهین کنم وقتی لطف بزرگ متفاوت شدن رو دارم

به یادش به یادشان امان از سرنوشت

فقط چند ماه بزرگتر شدم

کنم ,رو ,زندگی ,زندگیم ,بی ,ندارم ,تو زندگیم ,که تو ,زندگی کنم ,هیچ چیز ,یاد گرفتم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها اسکن حرفه ای مدارک و اسناد سازمانی پایگاه خبری منجی (نسخه آزمایشی) کلاب کتابخوانی شب خوب یک انسان چگونه در خانه پولدار شویم راهنمای آموزشگری سینما با زیرنویس فارسی چسبیده با فری پول آسون پول در بیار گاه نوشت های حسین ارومیه چی ها