نمیدونم وقتی نطفه بعضی ادما داشته بسته میشده خدا چی دیده تو اینده ی اون فرد که انقدر همه چیش باید تکمیل و عالی باشه ، حیف از این و زندگی با ارزش نیست که باید تباه بشه بیخود به خاطر انتخابایی که دست خودمون نیست هععععععی

خلاصه غر زدم که بگم این ای چطور میتونه انقدر جیگر باشه و تا این اندازه زیبا

فکر کنم توزندگی قبلیش ازاون مقاما  داشته ای خدا اخه چرا باید جبر  جغرافیایی من گیر بندازه و نتونم اونجور که دلم میخواد رویا پردازی کنم؟ یعنی یروز میشه برم جایی ازاد یک جایی که حداقل محدودیت نداشته باشم واسه رویاهام ای کاش میشد ی زندگی دیگه ای هم وجود داشت که بشه جبران کردن زندگی بد الانمون رو با اون کسایی که ارزومون هستن برای الان به بعدم نمیخوام سرنوشتم بشه تقدیرم خدایا راه رو بذار جلوی پام و نشونم بده و من با تلاش خودم و لطف تو بهش میرسم قطعا خدایا برای من بخواه که سرنوشتم نشه تقدیرم کمکم کن  از ته دلم میخوام ازت 

به یادش به یادشان امان از سرنوشت

فقط چند ماه بزرگتر شدم

بشه ,زندگی ,ای ,تو ,ی ,باشه ,کردن زندگی ,زندگی بد ,بد الانمون ,الانمون رو ,جبران کردن

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهارت های زندگی طراحی سایت-فروشگاه اینترنتی-طراحی اپلیکیشن-نرم افزار ارتباط با مشتری وبلاگ هواداران حـامد برادران سالم زیبا قرارداد حفظ محرمانگی و عدم افشای اطلاعات بوی عطر... تولید محتوا حرفه ای لوفا گستر آموزش طراحی لباس و الگو و دوخت قلم قم دامنه دوّم